Yerel İşletmeler için ilk sosyal medya işbirlikçisi FLIPNPIK

297 Görüntüleme

354 total views, 1 views today

Ölçeklendirilmiş ve kârlı ekonomilere yönelik yarışma, dünyayı küçük yerel işletmelerin sayısının giderek azaltılmasını genel bir etki ile endüstrilerin ve servetin küreselleşmesine ve merkezileşmesine götürdü. Bu perspektiften, mevcut katılımcıların ekonomik modellerinden esinlenmiş olan Fliptech, sosyal ortamın merkezinde ve kontrolünde onlara güçlü bir konum kazandırmak için yerel işletmelerin hizmetinde değer yaratma ve paylaşmayı destekleyen bir ekosistem önermektedir.

Klasik işbirlikçi ekonomik modellerin aksine, 360° İşbirliği Modeli, öncelikle ekosistemdeki tüm oyuncular arasındaki değerin yaratılması ve adil bir şekilde paylaşılması yoluyla yerel ekonomik büyümeyi öncelikli kılar. Bu nedenle, değer yaratanlar, mahallelerinin ekonomik büyümesine doğrudan katkıda bulunur ve Ekosistemde yaratılan değerden faydalanır.

Sosyal girişimlerin ve ‘yerel tüketim‘ veya ‘yakınlık‘ trendlerinin ortaya çıkmasıyla, tüketiciler artık yalnızca fiyatlara değil aynı zamanda kurumsal değerler ve ilkelere de odaklanmaktadır. Fliptech’in Blockung teknolojisinde FlipNpik Ekosisteminin gelişmesi ile birlikte ilerleyeceği tüketici ve tüccar arasındaki bu ekonomik işbirliği ruhu içinde, yerel işyerlerini ilk İşbirliğine Dayalı Ticari Sosyal Medya ile birlikte tamamlayıcı araçlar oluşturacaktır.

Şu anda, sosyal medya dünyasında önemli bir eşitsizlik var. Bu alandaki eşitsizlikler, görünürlük sunan platformların, uzmanlığa sahip olmayan küçük işletmeler ya da söz konusu platformlara dayanacak bütçe yerine, büyük işletmeler ve büyük bir satın alma gücü ile büyük işletmeler için en uygun olduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Bazı görünürlük platformları, Blockchain gibi en iyi teknolojik destekten tam olarak yararlanmadan, bu problemi boş yere ele almaya çalıştı.

FlipNpik Blockchain teknolojisine bağlı yerel işletmelere adanan ilk İşbirlikçi Sosyal Medya olacak.

FlipNpik ayrıca kullanıcılarına maksimum güvenlik ve işlem başına rekabetçi maliyet sunarken, yüksek hacimli mikro iletimi destekleyen sağlam, ölçeklenebilir ve etkili bir altyapı sunacaktır. Bu amaçla, FlipNpik Stellar Platformunu kullanacak.

Platform ve FlipNpik Ekosistemi, işletmelerin yalnızca birkaç tıklamayla abonelerine yönelik eğlenceli, bilgilendirici ve/veya tanıtım amaçlı içerik yayınlamasına izin vermeyecek, aynı zamanda marka elçileri ve diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan ve yayınlanan görsel içerikten yararlanmasına da izin verecektir.

Öte yandan, FlipNpik, aboneli tüccarların FlipNpik Platformunda sunulan ek hizmetleri satın almalarına izin veriyor. Platformun tüm aktörleri arasındaki bu 360° işbirliği, Ekosistemi uyarmanın yanı sıra, birlikte çalışanlar arasındaki değerin yaratılmasını ve paylaşılmasını teşvik eder.

Fliptech, Avrupa ve Kuzey Amerika (“Territory”) haricinde dünyanın herhangi bir ülkesindeki uygulama ile ilgili teknolojiyi kullanmak ve geliştirmek için özel bir lisanstan yararlanır. Fliptech, Blockchain platformuna bağlı uygulamada bölge içerisinde gelişecek ve faaliyet gösterecektir.

Fliptech ayrıca, bölge için fikri mülkiyet hakkını satın alma hakkını elinde tutar. Ayrıca, bölge içindeki özel lisansın sahibi olan Geekco Technolgies Inc. ile bir işbirliğinden de yararlanabilir. Daha sonra Fliptech, Kuzey Amerika’da işletme haklarına sahip olan Geekco Technologies Inc. tarafından 2017 yılında başlatılan uygulamanın başarısından kaynaklanan deneyim ve becerilerden yararlanabilecektir.

Web sitesi:https://flipnpik.io/
Telegram Adresi:http://t.me/flipnpikico
Facebook:https://www.facebook.com/flipnpikworldwide/
Twitter: https://twitter.com/flipnpik

Lütfen Paylaşarak Destek Olalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.