Kriptocuların Borsa Borsa Gezme Eziyetleri Sona Eriyor: CryptoRobotics

233 Görüntüleme

324 total views, 1 views today

 

İyi bir kripto trader, ‘tüm piyasaya hakim olmaya çalışan, fiyat değişikliklerini, haberleri takip eden ve anında elindeki tokeni iyi fiyattan pazarlayan kişidir’ desek sanırım yalan olmaz. Günümüzde bu özelliklere sahip olan ve olmayan pek çok insan bulunuyor. Hepsinin ortak amacı; sonuçta aldığı malı daha üst fiyatından satmaya çalışmak. Tüm borsalardaki fiyatları takip eden uygulamalar bu yüzden revaçta.

Diğer taraftan, kripto piyasasında o kadar fazla borsa türedi ki bunların hangisini seçmemiz gerektiği çoğu zaman kafamızı bulandırıyor. Ayrıca, bir borsadan diğerine token gönderip, aradaki farktan kar elde etmek isteyen, yani bir anlamda arbitaj yapmak isteyen binlerce kişi var. Bu insanların bir çok borsayı ayrı ayrı açıp fiyatları ve gelişmeleri takip etmesi gerekiyor. Tüm bu işleri tek bir platformda toplayan proje sayısı ise çok az. Diğer yandan, verdikleri hizmet için aldıkları para ise oldukça fazla. Bu yazımızda değineceğimiz  CryptoRobotics, tüm bu dertlerinizi unutturacağa benziyor.

**CryptoRobotics Nedir,Ne işe Yarıyor?**

Genel anlamda baktığımız zaman, CryptoRobotics Windows ve Mac üzerinde çalıştırabileceğiniz ve içinde tüm borsaları barındıran bir platform. CryptoRobotics aynı zamanda iOs ve Android işletim sistemi yüklü cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarda tek bir tıkla tüm hesaplarınıza ulaşmanızı sağlıyor.

Yani Binance, Kucoin veya Poloniex’de hesabınız varsa, tüm bu hesaplarınızı tek bir yerden farklı browser açma ihtiyacı duymadan kullanmanıza yarıyor. Ayrıca, Quik ve Metatrader gibi piyasanın en güvenli yatırım platformlarının özelliklerini içinde barındırıyor. 30’dan fazla borsayı aynı anda yönetmenize imkan veren CryptoRobotics, bunu isterseniz kendi gireceğiniz şekilde yani manuel, isterseniz de programlanmış modu seçerek robota bırakıyorsunuz.

** CryptoRobotics’in Özellikleri Neler?**

Öncelikle yukarda da bahsettiğimiz gibi CryptoRobotics size farklı borsalarda aynı anda işlem yapma imkanı veriyor. Ancak daha da güzel bir sistem var ki, ben daha önceki projelerde rastlamadığım bir durum. CryptoRobotics ile tek bir platform üzerinden arbitaj yapma olanağı yakalıyorsunuz. Yani platformun sol tarafından seçeceğiniz borsalardan istediğinize istediğiniz tokeni gönderme imkanınız oluyor. Açıkçası bu özellik beni heyecanlandırmadı desem yalan olur. Bu işlemleri platform içinde bulunan robot kısmından yapabiliyorsunuz.

CryptoRobotics içindeki Robot kısımının diğer bir özelliği ise, borsacıların yakından bildiği bir işlem olan scalping imkanı getirmesi. Scalping’e, işlemcinin dakikalar içinde yeni pozisyonlar açıp ve kapayarak hızlı ve küçük kârlar elde etmesine dayanan bir alım satım metodu diyebiliriz. Scalp edilmiş bir alım satım işlemi, 3 ila 5 dakika boyunca açık kalabilir, hatta bu tür alım satımlarının büyük çoğunluğu 1 dakika kadar açık kalmaktadır.

Piyasada Scalping’in tercih edilen popüler alım satım metodlarının başında gelmesinin sebebi, forexin doğasında var olan riski en düşük seviyeye getiriyor.  Yani bir anlamda bu ticaret te kripto para piyasasına girmiş oluyor. Diğer yandan bu kısımda, diğer platformlar da da bulunan kar alma seçeneğide bulunuyor.

CryptoRobotics Platformunun içinde bulunan diğer bir kısım olan Constructor, adından da anlaşılabileceği gibi kendi stratejinizi inşa ediyor yani oluşturuyorsunuz. Burada belirleyeceğiniz stratejileri robota yükleyip, sırtınızı koltuğunuza yaslayarak kar elde etmeyi bekliyorsunuz.

Diğer yandan CryptoRobotics içinde bu oluşturacağınız robotu sadece kullanma imkanı değil, aynı zamanda başkalarına satma ve pazarlama imkanı da buluyorsunuz. Markette yani Pazar alanında kendize ait bölümde robotunuzun özelliklerini belirleyip, bundan kar elde edebiliyorsunuz. Yani bir anlamda metatrader’daki özelliğin aynısı.

CryptoRobotics’in bir başka özellik ise Rating bölümü. Burada dönemin başarılı traderları listeleniyor. Burada yer alan uzman traderları takip ederek, onların işlemlerini kopyalayabiliyorsunuz. Yani kar edenlerle beraber hareket etme imkanınız oluyor. Böylece piyasayı bilmeyenlerin ya da yeni girenlerin sağa sola koşuşturmaları sona eriyor.

CryptoRobotics Platformunda ayrıca yapay zeka özelliği de bulunuyor. Bu yazılım, uzmanların ve terminalde toplanan bilgileri analiz ederek içerisinde topluyor. Bu sayede kullanıcıların tradelerini takip ederek en iyi sonuçları elde etmeye çalışıyor.

Sonuç olarak toparlarsak, CryptoRobotics platfomunun yatırımcılara vadeddikleri şunlar:

  • Piyasadaki benzer platformlar kullanıcılar için oldukça yüksek rakamlara hizmet veriyor. CryptoRobotics bunu en düşük seviyeye getirmeye çalışıyor.
  • Arbiaj özelliği sayesinde sizi piyasa piyasa gezmekten kurtarıyor. Buda kullanıcılar için hem zaman hemde yüksek kar anlamına geliyor.
  • Hemen hemen hiçbir platformda teknik analiz araçları bulunmuyor. CryptoRobotics, basit arayüzü sayesinde etkili analiz araçlarını önünüze getiriyor.
  • Diğer platformlar sadece belli yazılımları destekliyor. CryptoRobotics ise, piyasadaki tüm yazılımların yanı sıra, cep telefonu ve tablette de işlemlerinizi gerçekleştirmenize imkan tanıyor.
  • Diğer platformlardaki yapay zekaların kullanımı oldukça zor. CryptoRobotics ise bunu en yeni traderların bile anlayacağı derecede sade ve kullanışlı olarak dizayn etmiş.
  • Piyasadaki mevcut robotlara olan güven oldukça az. CryptoRobotics bu anlayışı kırmak için piyasaya çıkacağını vadediyor.
  • Yatırımcıların piyasaya para yatırmadan önce kullanabilecekleri, mevcut stratejileri derecelendiren güvenli bir platform ihtiyacını ortadan kaldırıyor.
  • CryptoRobotics sayesinde başarılı traderlar, sadece işlemlerinden değil, aynı zamanda kendi oluşturdukları stratejilerden ve robotlarından da para kazanabilecek.

**CryptoRobotics ICO’su  Hakkında**

CryptoRobotics’in kendi coini olan ROBO tokenlerden toplamda 120 milyon adet bulunuyor. ERC20  platformunda çalışacak olan tokenlerin yüzde 30’u kuruculara, yüzde 7’si advisor’lara, yüzde 3’ü geliştirme takımına, yüzde 9’u rezerveye, yüzde 8’i ön satışa, yüzde 40’ı ise ico’ya ayrılmış durumda. Yüzde 3’lük bir kısım ise bounty’e ayrılmış. CryptoRobotics ico’sunun soft cap’ı 1000 ETH, Hard cap ise 7848 ETH olarak belirlenmiş. 20 Hazirana kadar devam edecek olan ico’da şu ana kadar 2800 ETH’den fazla token satılmış durumda.

Airdropçular bu linkten facebook, twitter ve telegram gibi farklı alanlara kolayca kayıt olabilirler. https://bitcointalk.org/index.php?topic=3331163.0

Son olarak bu yazının herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi içermediğini, sadece bilgi amaçlı olarak yazıldığını belirtmek isterim. Herkese bol kazançlar.

–Website: https://cryptorobotics.io/

– Whitepaper: https://cryptorobotics.io/img/WP_ENG.pdf

– ANN thread: https: //bitcointalk.org/index.php? Topic = 3418407.0

– Twitter: https://twitter.com/cryptorobotics

– Facebook: https://www.facebook.com/groups/378114272653455/

– Telegram: https://t.me/Cryptorobotics

– YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCIvpJ36PC4S2XuD–dUaFFQ

– Instagram: https://www.instagram.com/cryptorobitics/

– Reddit: https://www.reddit.com/user/Cryptorobotics/

 

Author: elturrco

My profile bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1454524

Web: http://www.airdrope.com

 

 

Lütfen Paylaşarak Destek Olalım!