Kripto Piyasasında Yolunuzu Kaybetmeyin: Trends Projesi

229 Görüntüleme

310 total views, 1 views today

Kripto paralar yaygınlaşmaya başladıkça,piyasaya yeni giren trader sayısı da o kadar artmaya başladı. Ancak bu traderların büyük kısmı maalesef teknik analiz ve piyasa takibi konusundaolukça tecrübesiz. Bu insanların bir çoğu bu yüzden pump gruplarına ya da kendilerini uzman olarak tanıtan ama gerçekte birer sahtekar olan bir çok kişinin tuzağına düşmekte. Bu işi hakkıyla yapıp, bu traderlara yardım elini uzatan uzman sayısı da bir elin parmaklarını geçmiyor.

Bu aşamada bu yeni traderların bir kısmı ise piyasaya yatırım yapma konusunda çekingen kalıyor. Tabi bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi, etraftaki insanların devamlı para kaybettiklerini söylemesi. Ancak bu piyasa gerçekten sabreden ve akıllı yatırım yapanlar için bir çok fırsat kapısını da beraberinde getiriyor. Bu yazımızda bahsedeceğimiz Trades projesi, bu yatırımcıları doğru yönlendirip, para kazanmalarını sağlamaya çalışan bir blockchain projesi olarak öne  çıkıyor.

**Trends Projesi Nedir, Nasıl Çalışıyor?**

Genel anlamda baktığımızda Trends, kripto dünyasında insanların işlemlerinden maksimum gelir elde etmesi için tasarlanmış merkeziyetsiz bir trade analiz platformu olarak ön plana çıkıyor. Trades proje sahipleri, kullanıcılarına akıllıca yatırım yapmaları, kendilerini eğitip birer uzman analiste dönüştürmek için gerekli  olanuzman tavsiyelerini platformda bulabilmenin mümkün olacağını öne sürüyor.

Platformda yer alan teknik analizler ve nasıl trade pozisyonu almanız gerektiğiyle ilgili yönlendirmeler bulunuyor. Tabi bunların yanında, kendinizi eğitmeniz için gerekli yüm bilgi ve araçlara platform  içerisinde erişebiliyorsunuz.

Trades platformunun çalışma mantığı oldukça basit. Öncelikle platforma üye olmanız gerekiyor. Ardından ise, kendinize bir profil oluşturup, yatırım yapacağınız miktarı belirliyorsunuz. Burada tabi doldurmanız gereken diğer bilgi kısımları oluyor. Bunları kısaca açıklarsak şöyle bir tabloyla karşılaşıyoruz:

Yaklaşık Tutulacak Miktar: Burada uzun ve kısa vadeli olarak elinizde ne kadar token tutacağınızı belirliyorsunuz.

Risk Alma: Burada iki seçenek bulunuyor. İsterseniz güvenli bir biçimde küçük miktarlarla ve yavaşça elinizdekileri artırmak istediğinizi ya da yüksek hacimli coinlerle daha riskli işlemler yapabileceğinizi belirliyorsunuz.

Favori Coinler: Burada kendi belirlediğiniz bazı koinler üzerinde işlem yapmak istediğinizi belirtiyorsunuz.

Professional Teknik Analiz Alarmı (PTAA): Bu kısım ise size dünyanın en iyi analistlerinden gelen kar getirmesi muhtemel analizler yayınlanıyor.

Tabi, platformun her alanında kontrol yine sizin elinizde oluyor. Yani istemediğiniz işlemi gerçekleştirmeme durumunu siz belirliyorsunuz.

Sistemde  ayrıca kullanıcıların farklı borsalar arasında hızlı bir şekilde paralarını değerlendirmeleri için bir Arbitaj botu bulunuyor. Bu botla kar marjınızı oldukça yukarı çıkarma şansını elde ediyorsunuz.

Sistemin en önemli özelliği ise, yukarda saydığımız özellikler için Tier dediğimiz aşamalı bir sistem geliştirmişler. Bu aşamaların isimlerini Basic, Bronz, Silver, Gold ve Diamond olarak belirlemişler. Trends platformunun içinde işlem yapabilmek ve bazı özelliklere ulaşabilmek için elinizde kendi tokenleri olan TRND bulunması lazım. Mesela aşağıdaki tabloda ayrıntılı olarak açıklamışlar. Gördüğünüz gibi Basic seviye ile Diamond seviyesi  arasında işlem yapabilmeniz için gerekli TRND token miktarı 15 ila 10 bin arasında değişiyor.

**Trends ICO’su Hakkında**

Trends projesinin icosuna baktığımızda, toplamda 100 milyon adet token bulunduğunu görüyoruz. Bunların 75 milyonu satışlara, 7.5 milyonu rezerve olarak ve 5 milyon token ise özel satışlara ayrılmış durumda. Ayrıca 2.5 milyon token ise airdroplara ve bounty’lere bırakılmış. 1 Temmuzda başlayacak olan ön satışların ardından, ana satış ise 15 Ağustosta başlayacak 3 Kasım tarihine kadar devam edecek. 1 TRND = 0.0003235 ETH olarak belirlenmiş.

Airdropçular bu linkten facebook, twitter ve telegram gibi farklı alanlara kolayca kayıt olabilirler. https://bitcointalk.org/index.php?topic=3920246.0

Son olarak bu yazının herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi içermediğini, sadece bilgi amaçlı olarak yazıldığını belirtmek isterim. Herkese bol kazançlar.

Website: https://www.trendsproject.io/

Telegram: https://t.me/Trends_Project

Twitter: https://twitter.com/Trends_Project

Facebook: https://www.facebook.com/Trends-Project-236435827104633/

Whitepaper: https://www.trendsproject.io/whitepaper.pdf

Author: elturrco

My profile bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1454524

Web: http://www.airdrope.com

 

Lütfen Paylaşarak Destek Olalım!