Gelişmiş trade botu: OpenBlock’dan OBi

233 Görüntüleme

296 total views, 1 views today

Kripto dünyasında işlem yapanlar az çok trade botlarına aşinadır. Genelde diğer borsalarla kripto paraların fiyat farkını minumum seviyeye çekmek için kullanılan bu botlar, büyük hesaplar tarafından alım satım içinde kullanılmaktadır. Özellikle Binance ve Bitfinex borsalarında işlem yapanlar fiyat  makul olduğunda ve alım için emir verdiklerinde, önlerindeki bir hesabın  kurbağa gibi bir üste çıktığını farketmişlerdir.

Bugünkü yazımız işte bu tür bir trade botu üzerine ama özellikleri daha gelişmiş ve önümüzdeki dönem ico olarak para toplamaya çalışacak lan OBi.

Openblocks tarafından  hayata geçirilecek olan OBi trade botu, insanların platform üzerinden kripto alım satımını kolaylaştırarak daha fazla kar edebilmesine odaklanan bir proje. OBi sayesinde insanlar dünyanın  her yerinde hızlı bir şekilde trade yapabilme imkanı bulacak. Openblocks tarafında  2 yıllık bir süre zarfında geliştirilen OBi, saniyelerin bile önemli olduğu kripto dünyasında, temel analiz bilemeyenler için bile maksimum kar alma hedefi sunuyor.

OpenBlock Nedir

Trade botlarının en büyük avantajlarından biri, insan tarafından yapılan işlemlerin belli bir süreden sonra (Uyku, yorgunluk, yemek ihtiyacı vb.) durmak zorunda olmasına rağmen, OBi, 7 gün 24 saat trade imkanı sunuyor.

OBi, Open Block platformuna ait token sahiplerinin otomatik işlem yapmasını sağlayan bir trade botu. OBi sayesinde traderlar bilgiyasar başına oturmadan işlem yapma imkanı buluyor. Firma,  kendi geliştirdiği bot’un oluşturulacak olan platform üzerinden günde 1200 işleme kadar trade yapabileceğini iddia ediyor.

Diğer yandan OpenBlock firması, token sahiplerine www.OpenBlock.co sitesi ve resmi Youtube hesabı üzeriden destek sağlamayı vadediyor. Firma ayrıca yapılan işlemlere yüzde 100 güvenlik sağlayacağını belirtiyor. İco’nun halihazırda referral kampanyalarına 6 milyon adet coin ayırmış.

OpenBlocks’un açtığı ico’da toplamda 25 milyon adet token bulunuyor. Tanesi 0.65 dolardan piyasaya sürelecek olan koinler için ilk etap tamamlandı ve ikinci etap presale ise 3 gün içinde başlıyor. Projenin başarılı olup olmayacağı elbette ekibin verdiği sözleri yerine getirmesine ve çalışmalarını sürdürmesine bağlı. Robotların dünyamızda bir çok projeyi hızlı bir şekilde hayata geçirip maliyeti ucuzlattığı bir ortamda, kripto dünyası kendi alanında önümüzdeki dönem bir trade botları savaşına sahne olabilir. OBi bu savaşta insanlara bir adım önde olma imkanı sunduğunu öne sürüyor. Bunda başarılı olup olmayacaklarını zaman gösterecek.

Piyasa da az coin e sahip sağlam projelerin iyi kazandırdığını not etmek gerekiyor. Son olarak bu yazının bir yatırım tavsiyesi değil, mevcut bir proje ileilgili bilgi verme amaçlı yapıldığını belirtmek isterim.

Web sitesi: www.OpenBlock.co

Telegram Adresi: https://t.me/joinchat/HfRRfxKetQCmLuTKyvu5FA

Facebook: https://www.facebook.com/OpenBlock-1914740418855104

Twitter: https://twitter.com/OpenBlockNet

 

 

 

Lütfen Paylaşarak Destek Olalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.