Fiat para kullanabileceğiniz yeni bir exchange: CoinANX

236 Görüntüleme

284 total views, 1 views today

Bir kripro trader için en önemli konulardan biri işlem yapacağı exchange sitesidir. Sitenin hızı, sunduğu imkanlar ve en önemlisi de belki, bir  sıkıntısı olduğu zaman hızlı bir şekilde çözebilecek mekanizmanın bulunmasıdır. İnternette kısa bir araştırma yaptığımız zaman, parası bir şekilde exchange’lerde sıkışmış olan ve uzun süre karşısında muhatab bulamayan traderlarla karşılaşırız.

Coinanx işte bu dertlerden kurtulacağınızı ve farklı fiat paralar üzerinden yüzlerce coin’le rahat bir şekilde trade yapacağınızı vadediyor. Şirket bunun için, dünyanın her yerindeki insanlara kolayca ödeme yapabilmeniz ve paralarınızı hızlı bir şekilde yatırıma yönlendirmeniz için exchange açmaya karar vermiş.

Asıl ilginç nokta, bir çok exchange para kabul ederken USD ve EUR kabul ederken, Coinanx’ın tüm para birimlerini platform üzerinde bir ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini açıklaması.

Şirket bunun için kendi çıkaracağı ANX token’i hemen hemen tüm para birimleriyle eşleştirmeyi düşünüyor. Bunun için öncelikle kendi para biriminizle ANX token almanızı, ardından Ethereum ve Bitcoin gibi diğer kripto paralarla değiştirmenize izin veriyor. Ayrıca platformda token alımında kredi kartı kullanımı da mümkün olacak.

Aslında bu mantıklı bir adım. Çünkü her büyük exchange öncelikle kendi para birimini geliştirerek elindeki fon miktarını artırmayı planlar. Coinanx’inde yaptığının bundan bir farkı yok.

Şirket bu politikasını hayata geçirmek için öncelikle platformda Bitcoin, Dash, Ripple, Litecoin, Ethereum ve bazı diğer coinlerle ticareti başlatacak. Ardından diğer coinler de platforma dahil edilmeye başlanacak.

CoinANX ICO’su hakkında bilgi

Toplam’da 3.75 milyon dolar toplama amacıyla başlatılan ico’da şimdiye kadar 50 bine yakın token satılmış durumda. Toplam koinlerin yüzde 62.5’i satışa çıkarılıken, yüzde 25’i takıma yüzde 6.25’er kısımlar ise bounty ve airdrop’a ayrılmış durumda.

Günümüzde bir çok exhange’nin olduğu ortamda, CoinANX diğerlerinden fiat ödeme sistemiyle ayrılmayı ve avantaj elde etmeyi planlıyor. Başarılı olup olmayacaklarını zaman gösterecek.

Bu iconun  airdrop’u için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

 

Son olarak bu yazının herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi içermediğini, sadece bilgi amaçlı olarak yazıldığını belirtmek isterim. Herkese bol kazançlar.

Website: https://coinanx.com/

Whitepaper: https://coinanx.com/pdf/whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/coinanx

Telegram: https://t.me/joinchat/GwmdJRFXs-TeDkMzRLROeA

Airdrop: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3320923.0

 

Lütfen Paylaşarak Destek Olalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.