Cryptfunder ile Fikirleriniz Düşüncede Kalmasın

238 Görüntüleme

327 total views, 1 views today

Blockchain teknolojisi geliştikçe, bu alanda yapılan projelerin sayısı da gün geçtikçe artıyor. Özellikle bu teknoloji alanında yapılan çalışmalar ya da projeler için fon toplamak için gerçekleştirilen ico’ların sayısı oldukça arttı.

Ancak onlarca projenin arasından gerçek olanları veya ileride başarılı olacak olanları kestirmek gittikçe zorlaşıyor. Bu riski azaltmak içinse çeşitli projeler ortaya çıkıyor. Bu yazımızda bahsedeceğimiz Cryptfunder’da bu alandaki projelerden bir tane.

**Cryptfunder Nedir, Nasıl Çalışıyor?**

Cryptfunder’i genel olarak tanımlarsak, startup olarak bilinen ve dilimize girişim olarak geçen kripto topluluğunun, ico’ların ve blockchain şirketlerinin finansman ihtiyacını karşılamaya yönelik ortaya çıkan merkeziyetsiz online bir platform olarak tanımlayabiliriz. Cryptofunder, Kripto para ICO finansmanı sürecini tamamen merkeziyetsizleştirmeyi ve en çok hak eden kripto ico’larına  finansman sağlamayı amaçlamaktadır.

Cryptfunder tüm bunları yaparken, doğal olarak projeleri belli süzgeçlerden geçirmektedir. Bunun için kendi platformunu ve elbette alanında uzmanları kullanmakta. Bunun için öncelikle projeler belirleniyor ve daha sonra içlerinden en fazla pazar potansiyeline, takımın kalitesine ve yapılacak olan uygulamanın gerçek dünyada uygulanabilirliğine göre kenara ayrılıyor.

Cryptfunder sisteminin çalışması için platformda 3 ayrı ürün bulunuyor. İsterseniz kısaca bunları açıklayalım:

  • ICO STARTER

Ico starter ya da diğer bir anlamıyla girişimcilikte Cryptfunder’in öne sürdüğü yöntemlerleri kullanan fonların, en iyi performans göstermesini amaçlayan bir ürün olarak öne çıkıyor.

  • CF30

Cryptfunder bu üründe, üst, orta ve düşük Pazar payına sahip en iyi 30 tokenden oluşan karışık bir portfolio hazırlıyor. Bunlardan en iyi potansiyele sahip olanların ve uzun vadede kar getirecek olanların kullanıcılara sunulması ve bunlardan gelen karlarla CFND tokenin piyasadaki değerinin artırılması planlanıyor.Zaten piyasada beğenilen projelerin finansmanı da bu token ile yapılıyor.

  • ICO PERFORMANCE MODUL

ICO performans modülü ise, CFND token ve CF30 token tokenleriyle kullanıcıların portfoyünü değerlendirme amaçlı ortaya çıkarılmış bir ürün olarak ortaya çıkarılmış. Diğer yandan Cryptfunder, müşterilerinin ico öncesi ve ico sonrası dönemlerde kişisel bilgilerinin güven altında olacağının garantisini veriyor.

Cryptfunder’ın yol haritasına baktığımızda, 2018 yılı Ağustos ayında ilk ico girişimini desteklemeyi planlıyorlar. Eylül ayında ise borsalarda listelenme sürecine girmeyi düşünüyorlar. Bu ay içinde platformlarında yapacakları yeniliklerin ardından tokenlerinin fiyatının 5 dolara yükselmesini bekliyorlar. 2019 yılının ilk ayına kadar 5 farklı borsada listelenmeyi beklediklerini belirtiyorlar. 2019 yılının sonunda ise CFND’nin 100 dolarlık bir fiyata yükselmesi bekleniyor.

** Cryptfunder ICO’su Hakkında**

5 Mayıs tarihinde başlayan ico, 8 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Toplamda 40 milyon adet bulunan CFN’de tokenlerin 1 adedinin fiyatı 0.003 ETH olarak belirlemiş. Soft cap 6 bin ETH olarak belirlenirken Hard cap ise 60 bin ETH olarak planlanmış. Tokenlerin yüzde 50’si ico fonlamaları için ayrılırken, yüzde 40’lık ksımı ise operasyonlar için ayrılmış. Yüzde 15’lik kısım legalitelere, yüzde 10 pazarlamaya ve yüzde 5’lik kısım ise geliştiricilere ayrılmış durumda.

Airdropçular bu linkten facebook, twitter ve telegram gibi farklı alanlara kolayca kayıt olabilirler. https://bitcointalk.org/index.php?topic=3346371.0

Son olarak bu yazının herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi içermediğini, sadece bilgi amaçlı olarak yazıldığını belirtmek isterim. Herkese bol kazançlar.

Website: https://www.cryptfunder.io/

Twitter: https://twitter.com/cryptfunder

Telegram: https://t.me/cryptfunderico

Facebook: https://www.facebook.com/cryptfunder.io/

Whitepaper: https://www.cryptfunder.io/documents/Cryptfunder%20-%20White%20Paper.pdf

Author: elturrco

My profile bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1454524

Web: http://www.airdrope.com

ETH: 0x26a74e056EB4E3607792DCd87070E468878d14E9

 

 

 

Lütfen Paylaşarak Destek Olalım!