Çocuklar için kripto cüzdanı: Pigzbe

266 Görüntüleme

312 total views, 1 views today

Çocukken İşbanka’sının demir kumbaraları vardı. Bankaya üye olanların çocuklarına hediye etmesi için yapılmış, üzerinde kulbu bulunan sağlam bir kumbaraydı ( Batıda ise bu domuz şeklinde oluyor). O yaşlarda ailemizden aldığımız bozuk paraları içine atar, günü gelince de afiyetle yerdik. Kısa bir süre önceye kadar ise bu sistemin bir tık üstü olarak bankalar tarafından hesap cüzdanına dönüştürüldü. Günümüz ise teknoloji, kripto ve blockchain çağı, haliyle bu durum yatırımların şeklini ve biçiminide etkilemiş durumda. Son olarak bu teknolojinin nimetleri Pigzbe tarafından çocuklara getiriliyor.

Pigzbe Nedir, Ne işe yarar?

Online Cüzdanları  onbinlerce yetişkin kripto paralarını saklamak amacıyla kullanıyor. Pigzbe ise, pigzbe.com tarafından oluşturulan 6 yaş ve üzerine için akıllı kumbara yada cüzdan diyebileceğimiz bir sistem. Pigzbe ile çocuklar kripto paralarını oluşturulan uygulamayla, hem eğlenerek hemde interaktif uygulamalarla öğrenerek saklayabilecek.  Pigzbe sadece online bir uygulama değil aynı zamanda farklı renklerle dizayn edilmiş bir cihaz.

Firma çocukları bu platforma çekebilmek ve onların paralarını saklaması için yeni bir token geliştirmiş ve ismini Wollo (WLO) koymuş. Oluşturulan pigzbe eko sistemi sayesinde çocuklar bir yandan cihaz ve uygulamalarla eğlenirken, bir yandan da eğitici platformlar da zekalarını geliştirme imkanı bulacak. Cüzdanda kripto paralar sadece Wlo olarak değil aynı zamanda USD olarak da saklanabilecek.

Pizgbe yatırımcıların karşısına iki üniteyle çıkıyor. İlki Pink Pizbe (Klasik): Çocuklar için yukarda anlattığımız alet. İkincisi ise: Black Pigzbe (VIP)yetişkinler için soğuk depolama aygıtı.

Çocuklar için geliştirilen aletin ilginç bir yanı da var. Aleti akıllı telefon ya da tablete taktığınızda bir oyun kumandası olarak da kullanabiliyorsunuz.

Firmanın ayrıca Wollo kart olarak adlandırdığı ve gerçek dünya da Wlo tokenleri harcayabileceğiniz bir hizmeti de bulunuyor.

Firma hizmetlerinin dünyanın bütün ülkelerinde kullanılacağını belirtiyor. Wlo ile kripto para transfer süresinin 3-6 saniye süreceği, transfer ücretlerinin 0.001 dolardan daha az olacağını kaydediyor.

Pigzbe ico hakkında bilgi

Toplamda  15 milyon dolarlık fon toplanması planlanan projenin planlanan ilk presale’i tamamlanmış durumda. Toplamda 675 milyon adet token bulunan projenin yüzde 70.3’ü satışa sunulacak. Geri kalan yüzde 29.3’lük bir kısım ise proje takımına kalacak.

Airdropçular https://alpha.bounty0x.io sitesini telegram, twitter ve facebook seçenekleri için ziyaret edebilir.

 

Son olarak bu yazının herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi içermediğini, sadece bilgi amaçlı olarak yazıldığını belirtmek isterim. Herkese bol kazançlar.

Website: https://pigzbe.com/

Whitepaper: https://pigzbe.com/pdf/pigzbe_whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/pigzbe

Telegram: https://t.me/pigzbeico

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lütfen Paylaşarak Destek Olalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.