Blockchain stüdyoları gururla sunar : CryptoCarz

272 Görüntüleme

354 total views, 1 views today

Blockchain Studio  tarafından sunulan CryptoCarz, daha fazla kripto meraklıları, oyuncular, profesyonel geliştiriciler ve araba severlerin bir araya getirmektedir. CryptoCarz, yarış pisti teknolojisinin desteklediği yarış deneyimini, CryptoCarz’a ait yarış pistlerinde becerilerinizi test etmenize izin verecek şekilde kendi yolculuğunuzu çevrimiçi olarak oluşturmanıza ve sürmenize olanak tanımaktadır.

Garaj, benzersiz yapılar oluşturmak için yeni mod ve kilitleri sunmaktadır. Sınırlı sayıda seri modeldeki her araba gerçek araba gibi, sanal garajda tahsil edilebilir bir parça olacaktır.

Sanal showroomlarda gezintiyi kontrol etmek için arkadaşlarınızı davet etmeniz ve farklı pedallı yarış modlarında pedalları metale bırakmanız gerekmektedir. CryptoCarz modelleri popüler kripto paralarla ilgilidir, bu yüzden burada bazı heyecan verici yönler beklemekteyiz.

BLOCKCHAIN GÜÇ; Cryptocarz Ethereum Blockchain’i satın almak ve kendinize özel Ethereum cüzdanınızda kendine ait kişiselleştirilmiş racing araçlarının kullanımına tamamen izin vermektedir.

UNUTULMAMALIDIR Kİ; her model, akıllı sözleşme koduyla sınırlı sayıda arabaya sahip olacak, bundan sonra her türden daha fazla üretilmeyecektir. Yarışlara katılmak için bir araba sahibi olmanız veya kiralamanız gerekecektir. E-Sport Arena turnuva etkinliklerini ve çok daha fazlasını, otomobillerinizi blockchain garajınızdan yükleyerek katılabilirsiniz. Ayrıca CrptoCarz sadece bir blockchain jetonu değil ve aynı zamanda “crpto-collectible”den daha fazlasıdır.

CryptoCarz arabalarına, CryptoCarz www.cryptocarz.io web sitesinden ulaşabilir ve araçları burdan satın alabilirsiniz. Ayrıca sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Web sitesi: www.cryptocarz.io
Telegram Adresi: https://t.me/cryptocarz
Whitepaper: https://www.cryptocarz.io/assets/docs/CryptoCarz_WP.pdf
Twitter: https://twitter.com/cryptocarz

 

 

Lütfen Paylaşarak Destek Olalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.