Alışverişlerinizde Ödediğiniz Parayı Geri Almayı Vadeden Proje: Reme-Coin

264 Görüntüleme

344 total views, 1 views today

Günümüzde firmalar müşterilerini çekmek için akıl almaz kampanyalar düzenliyor. Kimi şirketler alacağınız ürün karşılığında belli indirimler vadederken, bazı şirketler ise hizmetlerine karşılık vereceğiniz taahütlere göre size düşük fiyat seçenekleri sunuyor.Öte yandan indirim olayı sadece bu şekilde değil, aynı zamanda özellikle gıda ve teknoloji alışverişleriniz karşılığında size verilen kuponlar aracılığıyla bu avantaja sahip olabiliyorsunuz.

Eskiden gazeteler kupon karşılığında cep telefonundan tavaya kadar bir çok ürünü bedavaya verirlerdi. Özellikle ABD’de kupon toplama ve bu kuponlarla bedava alışveriş yapma kültürü büyük önem kazanmış durumda. Bizim uğraşmak istemediğimiz forumları doldurma karşılığında insanlara büyük ödüller vadediliyor. Tabi bu özellik blockchain teknolojisine de kazandırılmış durumda. Bu yazımızda bahsedeceğimiz Reme-Coin ya da diğer adıyla Re-Pay bu alanda iş yapan bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

** Reme-Coin Nedir, Nasıl Çalışıyor?**

Günümüzde bir çok şirketin bir anlamda dağıttığı promosyonların, hedefsiz, isabetsiz ve verimsiz olduğunu düşünen Reme-Coin projesi sahipleri, bu alanı bir adım öne taşımak için yola çıktıklarını öne sürüyorlar. Çünkü yapılan kampanyaların müşterilerin aklına ‘acaba kandırılıyor muyum?’ sorusunu getirdiği ifade edilen projede, repay.me olarak insanların bilgilerine yönelik bir geri ödeme sistemi planlamışlar.

Çünkü aslına bakarsak, günümüz teknolojisinin geldiği noktada, şirketler için en önemli gelir getirici kaynak insanların data dediğimiz bilgiler haline dönmüş durumda. Bu bilgilere ulaşmak ise adeta altın değerinde. Çünkü, insanların davranış biçimleri, yeme, içme ve giyinme gibi ihtiyaçları ve bunları nasıl karşıladıkları konusu her şirket için oldukça önemli. Bunları öğrenen firmalar veya reklam ajansları, stratejilerini de ona göre ayarlayıp, kar marjinasyonlarını oldukça büyük miktarda artırabiliyorlar.

Repay.me bu aşamada devreye giriyor ve kullanıcıların bilgilerini vermesi karşılığında, satın aldıkları ürünlerin paralarını yüzde 100’e varan oranlarda geriye alma imkanı getiriyor. Bu durum özellikle online ve ofline alışveriş işlemlerinde oldukça yüksek miktarda alıcılara geri yansıyabliyor.

Bu işlemleri oldukça hızlı ve ucuz yoldan halletmek isteyen Repay.me proje sahipleri, REME-Coin’i devreye sokarak bu durumu kolaylaştırmaya çalışıyorlar. Ayrıca sistem içerisinde dileyenler geri ödemelerini Dolar, Euro gibi fiat paralardan da alma imkanı buluyorlar.

**Reme-Coin ICO’su Hakkında**

Projeye baktığımızda şu ana kadar 4 milyon İsviçre Frankından fazla para topladığını görüyoruz. Yani bunun anlamı, halihazırda 4 milyon dolardan fazla miktarda para toplamış durumda. Toplamda 375 milyon adet bulunan REME-Coin’lerin 1 adetinin fiyatı 0.40 CHF olarak belirlenmiş.

Tokenlerin yüzde 45’i platformun geliştirmesi için ayrılırken, 15’i tokenleri elinde tutanlara ve yatırımcılara ayrılmış. Yüzde 15’lik kısım operasyonlar, hukuki durumlar ve vergi için  ayrılırken, yüzde 25’lik kısım ise destek, satış, pazarlama ve konsept için ayrılmış durumda.

Airdropçular bu linkten facebook, twitter ve telegram gibi farklı alanlara kolayca kayıt olabilirler. https://bitcointalk.org/index.php?topic=3718888

Son olarak bu yazının herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi içermediğini, sadece bilgi amaçlı olarak yazıldığını belirtmek isterim. Herkese bol kazançlar.

Website: https://www.remecoin.io/

Twitter: https://twitter.com/repay_me

Telegram: https://t.me/remecoingroup

Facebook: https://www.facebook.com/repay.me.official/

Whitepaper: https://www.remecoin.io/#whitepaper

 

Author: elturrco

My profile bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1454524

Web: http://www.airdrope.com

 

Lütfen Paylaşarak Destek Olalım!